29 Ocak 2021,EAYSAD GENEL KURULU ANEMON FUAR OTEL'DE YAPILDI, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

EAYSAD GENEL KURULU ANEMON FUAR OTEL'DE YAPILDI

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı 29 Şubat 2020 Cumartesi günü Anemon Fuar Otel'de gerçekleştirildi.

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD), 2018 -2019 dönemi Olağan Genel Kurul Toplantısını, 29 Şubat 2020 Cumartesi günü Anemon Fuar Otel’de ilk toplantıda sağlanan çoğunluk ile gerçekleştirildi.
EAYSAD’ın, “30. Yılı” nedeniyle hazırlanan slayt gösterisinin de katılımcılara sunulduğu genel kurul EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mert Öğüşlü’nün açılış konuşması ile başladı. 2018-2019 döneminde EAYSAD yönetim kurulu çalışmaları, mali verilerin katılımcılar ile paylaşıldığı genel kurulda, mesleki ve güncel konularda EAYSAD üyelerinin sektör gelişmeleri ile ilgili görüş ve değerlendirmeleri de alındı.

Mustafa Mıhçılar’ın Genel Divan Başkanı, Abdullah Uzunbeycan’ın başkan vekili, Dilek Dilek’in katip üye olarak görev aldığı genel kurulda tek liste ile yapılan seçimlerde tekrar başkanlığa seçilen Mert Ögüşlü, “EAYSAD olarak sektörel çalışmalarımız yeni yönetim kurulumuzun değerli üyeleri ile hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek. Bu vesileyle toplantımıza teşrif eden tüm üyelerimize ve toplantımızda görev almış divan üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

EAYSAD, INELEX 2020 Asansör Fuarı ile ilgili çalışmalarına devam ediyor
EAYSAD, INELEX 2020 Asansör Fuarı ile çalışmalarına da devam ediyor. Dernekten yapılan açıklamada INELEX 2020 Asansör Fuarı ile Asansör Sempozyumunun 15-17 Ekim 2020 tarihlerinde Tepekule Kongre Salonu’nda EAYSAD desteği ile aynı anda gerçekleşeceği duyuruldu. MMO Yönönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yaşartekin, EMO Yönönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu ile Efor Fuarcılık’dan Nuray Eyigele ve EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mert Öğüşlü’nün de katılımıyla yapılan toplantıda Fuar ve Sempozyum Protokolünün imzalandığının da aktarıldığı açıklamada, “Tarih birleşmesinin sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz.” denildi.