04 Eylül 2022,KABİN MİMARİSİ & TASARIMI

KABİN MİMARİSİ & TASARIMI "GOLD ROSE"

Eski çağlardan beri estetik konusu filozoflar ve daha sonra aydınlanma çağı düşünürler tarafından irdelenmiştir. Estetiğe ve göz alıcılığa her zaman önem verilmiştir, duyu organlarımızın zevkine hitap edilebilecek her alanda dı-ş güzelliğine ve estetiğe önem verilmiştir. Yükseliş Asansör kabinleri de buna örnektir.

Tasarladığımız Rose Gold kabinimiz, yeni üretimimiz olup kabin estetiğini muhteşem bir şekilde yansıtmaktadır.

1920 yılından beri popülerliğini kazanan rose gold rengi, her zaman asaleti, lüksü, zevki, zarifliği ve zenginliği temsil etmiştir. Kabinimizde rose gold ayna paslanmaz çelik kullanılmış olup, üstü kabartılmış yapay taş aksesuarı ile tamamlanmıştır.

Gün ışığı aydınlatması ile birlikte yumuşak ve gözleri rahatlatan bir görünüm elde edilmiştir. Tam boy aynası da rose gold renginde yapıldığı için kabin estetiği de korunmaktadır. Ayrıca kabinde fotoğraf çekmeyi sevenler için muhteşem bir görüntü sunmaktadır.

Rose gold kabinimiz, kullanıldığı yerin statüsünü artırıp, ilk adımdan başlayarak unutulmaz bir izlenim bıraktığından, farkını ortaya koymak isteyenler için harika bir seçim olacaktır. Hem estetiği, hem de performansı ile dikkat çekecek ve hayatı kolaylaştıracak bir asansör kabinidir.