07 Mart 2022,Kırıker Metal:

Kırıker Metal: "Fuarın sektör adına verimli geçeceğini düşünüyoruz"

10-13 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Asansör İstanbul Fuarı’nda Kırıker Metal 2019 yılındaki fuarda da olduğu gibi 6. Salon C 22 numaralı standında ziyaretçilerini bekliyor olacak. Fuarda yarı otomatik kapılar, otomatik kat ve kabin kapıları ile kramer kapları sergileyeceklerini ifade eden Kırıker Metal Dış Ticaret Müdürü Serdar Kaymak, "Fuarda yeni ürün olarak endüstriyel ve zincir market kapılarımızla beraber yangın kapılarımızı, cam çerçeveli ve Antivandal kapılarımızı sergilemek istiyoruz. 

Kırıker Metal olarak fuardan öncelikli beklentimiz asansör sektörünün ülkemiz adına güçleneceği bir organizasyon olması ve tüm katılımcı firmalar için verimli geçmesi. Firma olarak ihracat odaklı, uzun soluklu çalışacağımız firmalarla anlaşma yapabileceğimiz bir fuar bekliyoruz. 

Daha önce de belirttiğim gibi bu fuar ertelenen taleplerin siparişe dönüşeceği bir fuar olacaktır. Asansör İstanbul Fuarı pandemi sonrası dünya çapında yapılan en büyük asansör fuarlarından biri. Bu yüzden verimli geçeceğini düşünüyoruz. 

2022 yılında katılacağımz bir başka fuar ise 21-23 Temmuzda düzenlenecek olan Lift City Cairo Fuarı.