04 Haziran 2024,Nilkon: ELEVEX Konya Fuarı için heyecanla hazırlanıyoruz, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

Nilkon: ELEVEX Konya Fuarı için heyecanla hazırlanıyoruz

Nilkon Asansör Satış Müdürü Mehmet Cihangir Hamurcu, "ELEVEX Konya Asansör ve Teknolojileri Fuarı'na katılmak için heyecanla hazırlanıyoruz. Fuar için, ürünlerimizi sergilemek ve ziyaretçilerle etkile­şim kurmak için detaylı bir planlama yapıyoruz." dedi.

ELEVEX Konya'ya katılarak firmalarının marka bilinir­liğini arttırmayı, yeni iş fırsatları oluşturmayı hedef­lediklerini kaydeden Mehmet Cihangir Hamurcu, bu hedeflerine ulaşmak için fuar süresince ziyaretçileri­ne ürünlerini tanıtmak için interaktif bir stant kurma­yı planladıklarını söyledi.

Hamurcu, "Elevex firmamızın pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde önemli bir rol oynayacak. Ürünleri­mizi geniş bir kitleye tanıtarak marka bilinirliğimizi arttıracak ve potansiyel müşterilerle doğrudan et­kileşim kurma fırsatı sunacak. ELEVEX'e özel olarak birkaç yeni ürün hazırladık. Bunlar arasında sektörde bir ilk olan tek kaynaklı standartlara uygun sac halat şişeleri, kayışlı sistemler için kayış soketleri ve bilinen modeller dışında tasarlanan dövme tırnak bulunmak­tadır. Bu ürünlerimizle sektördeki varlığımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Sektörümüzdeki diğer firmalarla bir araya gelerek yeni iş ilişkileri kurma ve sektördeki en son gelişme­leri paylaşma fırsatı bizi heyecanlandırmaktadır.

Nilkon Asansör olarak, ELEVEX fuarının firmamızın sektördeki konumunu güçlendirmesini bekliyoruz. Konya’da düzenlenen ilk asansör fuarı olması sebe­biyle beklentimizi yükseltiyor ve markamızın bilinirli­ğini artıracağını düşünüyoruz." dedi.

Üretim, satış, pazarlama ve montaj ilişkisinde kali­te denetimini önemsediklerini vurgulayan Mehmet Cihangir Hamurcu sözlerini; "Ziyaretçilerimize hayati önem arz eden kalite noktasında detaylı teknik bilgi vererek fiyat odaklı rekabetten çıkıp kalite odaklı re­kabeti oluşturmayı hedefliyoruz.

Firmamız, sektördeki yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. ELEVEX Konya Fuarı'na katılarak sektördeki varlığımızı daha da güçlendirmeyi ve müş­terilerimize değer katmayı amaçlıyoruz." diye bitirdi.