11 Kasım 2023,TASFED YÖNETİM KURULU GAZİANTEP VE DİYARBAKIR DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ , Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

TASFED YÖNETİM KURULU GAZİANTEP VE DİYARBAKIR DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

4 Ağustos 2023 Cuma günü Gaziantep Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (GAYSAD) Yönetim Kurulu ve TASFED Yönetim Kurulu bir araya geldi. Yapılan toplantıda Gaziantep Abdülhamidhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi içerisine kurulması planlanan bütün malzemelerinin hazır olduğu GAZİANTEP TASFED AKADEMİ'nin montajı ile ilgili görüşmeler yapılarak sektörel sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüşüldü.

6 Ağustos 2023 Cuma günü Diyarbakır'da yapılan TASFED Yönetim Kurulu olağan yönetim kurulu toplantısının ardından Güneydoğu Anadolu Asansörcüler Derneği (GÜNEYSAD) üyeleri ile TASFED Yönetim Kurulu Üyeleri ortak bir toplantı gerçekleştirdi. TASFED Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen bölge asansör firmaları sektörel sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili ve üyelerin derneklerinden ve TASFED 'den beklentileri ile ilgili bir oturum da düzenlendi. Aynı günün akşamında GÜNAYSAD Üyeleri ve TASFED Yönetim Kurulu birlikte sıra gecesine katıldı.