07 Şubat 2021,VEMAS ASANSÖR OTOMASYON SAMSUN 5. İNŞAAT FUARI’NA KATILDI, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

VEMAS ASANSÖR OTOMASYON SAMSUN 5. İNŞAAT FUARI’NA KATILDI

Vemas Asansör Otomasyon, Samsun’da 4-7 Nisan tarihleri arasında 5.’si düzenlenen ‘Samsun İnşaat Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini sergiledi.

Bu yıl 5.’si düzenlenen ‘Samsun İnşaat Fuarı’nın katılımcıları arasında Vemas Asansör Otomasyon da vardı. 4-7 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda Vemas Asansör Otomasyon’un 2. Salon Hall 212- B nolu standı yoğun ilgi gördü.

Samsun 5. İnşaat Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayan Vemas Asansör Otomasyon Genel Müdürü Atilla Verim, fuarın oldukça başarılı geçtiğini ifade ederek, “Samsun İnşaat Fuarı’nda markamız, ürün ve hizmetlerimizi sergileme imkanı bulduk. Dost ve müşterilerimiz ile fuarda tanışma imkanı bulduğumuz sektör profesyonellerinin Vemas Asansör Otomasyon’a göstermiş oldukları ilgiden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu. Verim, fuarda sergiledikleri AE-MAESTRO test panosunun büyük ilgi gördüğünü de sözlerine ekledi.