11 Ocak 2023,Asansör İstanbul 2023'e iki yeni salon daha eklendi!, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

Asansör İstanbul 2023'e iki yeni salon daha eklendi!

Bozkurt; “Sektör, fuar tarihine odaklandı” 
9-12 Mart 2023 tarihlerinde 18.’sini düzenleyecekleri Uluslararası Asansör İstanbul hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Türkiye Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, “Asansör İstanbul, aslında iki yılda bir düzenleniyor. Pandemi nedeniyle bir yıl gecikmeli olarak 2022 Mart’ında 17.’sini açtık. Yurt içi ve yurt dışından sektör temsilcilerinin beklentileri ve hala sektörde yoğun satın alma talepleri var. Biz de ziyaretçi ve katılımcının alışkın olduğu takvimde 2023’ün ilk yarısında fuarımızı açıyoruz” dedi.  İlk kez 1992 senesinde kapılarını açan Asansör İstanbul’un o tarihten bugüne her yeni buluşmayı bir öncekinin üzerinde başarıyla kapattığını ifade eden Bozkurt, yoğun ilgi üzerine gelen talepleri karşılamak için iki yeni salon daha açtıklarını açıkladı. 

Geleceğin asansör teknolojileri, ilk kez İstanbul’da vitrine çıkmayı bekliyor
Bozkurt, “Öyle görünüyor ki Uluslararası Asansör İstanbul 2023, yeni başarı hikayelerine sahne olacak. Sektörün lider markaları çoktan fuardaki yerini aldı. Pek çok firma, yeni ürünlerinin dünya lansmanı için fuarı bekliyor. Sadece katılımcı değil, özellikle yurt dışından, beklediğimizin de üzerinde büyük bir ziyaretçi ilgisi var. Online kayıtlar şimdiden rekor sayıya ulaştı. Sektördeki herkesi fuarın sunacağı uluslararası ticari fırsatlardan faydalanmak için 9-12 Mart’ta Tüyap’a bekliyoruz” dedi. 

Aytemur; “Asansör İstanbul 2023, milyonlarca dolarlık ticarete ev sahipliği yapacak”
Asansör İstanbul 2023’te, önceki fuarlarda olduğu gibi yine milyonlarca dolarlık ticaretin gerçekleşeceğini ifade eden Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Katılımcılarımız, asansör sektörünün gelişen teknolojilerini yakından takip edebilecek. Dört kıtadan gelecek binlerce satın almacıyla ve rakip firmalarla buluşabilecek. Yine sektöre hakim yerli ve yabancı yatırımcılarla tanışabilecek. Hepsinden önemlisi, uluslararası bir ticaret platformunda ürün ve teknolojilerini vitrine çıkararak, ticaret ve satış hedeflerine hızlıca ve doğrudan ulaşabilecekler” dedi. Asansör İstanbul 2023’ün ziyaretçileri için de benzersiz fırsatlar sunduğu belirten Aytemur, “Fuara gelecek, çoğunluğu doğrudan satın almacı olan ziyaretçilerimiz ise, Türkiye’nin lider firmaları ile dünya markalarının aralarında olduğu 400’ün üzerinde katılımcımızın sergileyeceği daha güvenli, daha akıllı ve daha hızlı asansör teknolojilerini bir arada görme ve karşılaştırma imkanı bulacaklar. Yeni tedarikçilerle tanışıp, avantajlı satın almalar yapabilecekler. Ayrıca yeni yatırım fırsatları da bulabilecekler” dedi. 

Asansör ve yürüyen merdiven sektörünün tüm paydaşlarını çatısı altında buluşturacak olan Uluslararası Asansör İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi ve katılım için www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.