01 Mart 2021,ELİT  ASANSÖR, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

ELİT ASANSÖR

1996 yılından bu yana asansör sektöründe faaliyet gösteren, 2011 yılında da komple asansör sistemi ve komponent satışına başlayan Elit Lift Asansör; asansör paket satışı, yedek malzeme satışı ve TS EN 81-20/50 yönetmeliğine uygun olarak asansör kabini, süspansiyon, makine sehpası ve sarf malzemeleri üretimi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Elit Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Demir, “Deneyimli kurucular tarafından kurulan ve yine konusunda uzman kadrolarla çalışmaya başlayan Elit Lift Asansör, hizmet anlayışını ve yaklaşımlarını günümüz gereklerine uygun şekilde sürekli revize ederek, ilk günkü heyecanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, Elit Asansör talep edilenin de ötesinde alternatiflerle çözüm üretmeyi başarmıştır. Yüksek, hızlı ve özel donanım gerektiren asansörler de Elit Asansör’ün uzmanlık alanı haline gelmiştir.

Bütün bu çalışmalar yürütülürken Elit Asansör, kalite ve güvencesini; TSE, ISO 9001 ve ‘CE’ belgeleri ile tescillemiştir. Bugün artık projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastaneler, idari hizmet binaları, turistik tesisler ve iş merkezleri Elit Asansör’ü tercih etmektedir.” dedi.

Portföylerinde yer alan kurum ve kuruluşlarla çalışmanın kendilerini ve işlerini sürekli geliştirmeye yönlendirdiğini ifade eden Cemal Demir, “Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti. Elit Asansör olarak çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerine temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

1996 yılında başlayan ve kaliteli, güler yüzlü uzman kadromuzla süre gelen ticaret yaşantımıza 2011 yılı itibariyle asansör malzemeleri satışını da ekleyerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

Cemal Demir, sahip oldukları uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun, üstün teknolojili ürünleri ile tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilen bir yapıda çalıştıklarını dile getirerek, ürün çeşitliliğini güvenilirlik ve kalite anlayışıyla birleştirerek arttırdıklarını kaydetti.

“Verdiğimiz hizmetlerde, sektörü en doğru şekilde takip edip süreç yönetiminde profesyonellerle çalışarak, sürekli en mükemmeli müşterilerimize sağlamak, dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyulan saygıyı daimi kılmak, hizmet kalitesini kar politikalarından daha önde tutmak, yenilikleri yakından takip ederek farklılıklar oluşturup sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak Elit Asansör’ün çalışma prensipleri.” diyen Cemal Demir, hizmet çeşitliliği, gününde teslim, kaliteli üretim gibi konuların da  öncelikli ilkeleri olduğunu söyledi.

Cemal Demir sözlerini şöyle sürdürdü; “Müşterilerimizle güven ve samimiyet üzerine kurulu bir iletişim ile sürekli memnuniyeti sürdürmek ve bu değerleri kaybetmemek üzere çalışıyoruz. Kalite yönetim sistemi olarak da kalite şartlarını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde tanımlayarak uyguluyor ve etkinliğini sürekli iyileştiriyoruz.

Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak önceliklerimiz arasında. 

Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırma çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Çalışanlarımızın da  kalite bilincine, eğitimine ve becerilerine verdiğimiz önem, verimliliğimizi arttırıyor.

- 2021 yılında ihracata ağırlık vereceğiz
Elit Asansör olarak ihracata büyük önem veriyoruz. 2021 yılında ihracat çalışmalarına yoğunlaşarak mevcut ihracatımızı yüzde 25 oranında büyütmeyi amaçlıyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımızı hızlandırdık. Yurtdışı çalışmalarımızı ‘Max Elit Asansör’ markası ile planlıyoruz. 

Şanlıurfa’nın 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 17.000 metrekare alan üzerine kurulu, 5.500 metrekare kapalı alana sahip üretim tesisimizde konularında uzman çalışanlarımızla yurtiçi müşterilerimize hizmet verirken, ihracat yapılanmamızı da hızlandırdık.

2021’den başlamak üzere önümüzdeki yıllarda yurtiçinde yakaladığımız başarıyı, yurtdışı pazarına da taşıyarak, ‘Elit Asansör’ markasına yakışır projelere imza atacağız.”