04 Eylül 2023,ınterlift 2023: ASANSÖR ENDÜSTRİSİ İÇİN DÜNYANIN EN ÖNEMLİ TİCARET FUARLARINDAN OLAN INTERLIFT 2023 AUGSBURG'DA GERÇEKLEŞECEK, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

ınterlift 2023: ASANSÖR ENDÜSTRİSİ İÇİN DÜNYANIN EN ÖNEMLİ TİCARET FUARLARINDAN OLAN INTERLIFT 2023 AUGSBURG'DA GERÇEKLEŞECEK

Uluslararası asansör dünyasının buluşma noktası

Interlift, uzun bir süredir dünyanın her yerindeki karar vericiler tarafından en önemli sektör toplantısı olarak takdir ediliyor; başka hiçbir yerde bu kadar girişimci ve yönetici bir araya gelmiyor. Üst düzey uzmanların bu yoğunlaşması aynı zamanda katılımcıların başarısının ön koşullarından biri. Almanya'dan sonra en güçlü ülke yine İtalya; her dört yabancı katılımcıdan biri İtalya'dan geliyor. Bunu yüzde 20 ile Türkiye, yüzde 11 ile İspanya ve yüzde 8 ile Çin takip ediyor. Bu arada Interlift, Çin Derneğinin kendisini tanıttığı dünyadaki tek ticari fuar. Hindistan, özellikle ilk büyük ortak sunumu sayesinde 5. sıraya yükseldi.

Sergi Salonu 2 - derneklerin ve medyanın salonu

Sektörün önde gelen dernekleri ve kuruluşları da Interlift'i her zaman etkili bir ağ oluşturma platformu olarak kullanmıştır. Fuarın sponsoru olarak EFESME, ELA Avrupa Asansör Birliği, Avrupa Asansör Birliği, VmA ve ANACAM ve ANICA'nın yanı sıra yine Hindistan'dan Uluslararası CEA Çin Asansör Birliği de fuarda hazır bulunacak. Asansörler ve Yürüyen Merdivenler için Kaynak Kullanımı Fuarı ve Virgo Communications and Exhibitions PVT Ltd. ELEVATOR WORLD, ELEVATORI gibi uluslararası medya veya Alman yayınları Lift Report ve Lift Journal da geleneksel olarak temsil ediliyor.

Konuk biletlerinin yayınlanması zaten büyük ziyaretçi ilgisinin altını çiziyor

Asansör uzmanları dünyanın her yerinden Augsburg'a gelecek. Bunu şu ana kadar açıklanan konuk biletlerinin sayısı da destekliyor. Trend, 2023'teki ziyaretçi sayısının bir önceki etkinliği aşacağını gösteriyor. Organizatör AFAG tarafından ücretsiz olarak sağlanan misafir bilet kontenjanı tek başına 25.000 civarında. Ayrıca katılımcılar, müşterileri için diledikleri kadar ek bilet talebinde bulunabiliyor.

Son şans

Kısa sürede karar verenler için fuara katılım Interlift'e katılmak için henüz çok geç değil; proje yönetimi yine de cazip konumlarda bir miktar alan sunabilir. Organizatör AFAG, kendi stant yapısı olmayan katılımcılara da konforlu komple stantlarla ideal bir çözüm ile sunabilmektedir. Düşük bütçelerle bile etkin fuar katılımları bu şekilde mutlaka mümkündür. Elbette bu karar ne kadar geç verilirse kalan alanlar arasından seçim yapılabilecek seçeneklerin o kadar az olacağı da açıktır.

Katılımcı gecesi WWK Arena'nın özel VIP alanında "Asansör Uzmanları Gecesi"

Yakındaki WWK Arena'nın VIP alanı, katılımcıların akşamları için mükemmel bir mekan olduğunu kanıtladı. Özel olarak tasarlanan salon, 2023 yılında da Asansör Uzmanları Gecesi için mükemmel ortamı sağlayacak. Ücretsiz ulaşım servisi konukları fuardan WWK Arena'ya ve fuardan kolaylıkla geri dönüşe götürecektir. Ticaret fuarına rahat hazırlık için: www.interlift.de Interlift ziyareti için uygun hazırlık, Interlift 2023'ün ana sayfasında (www.interlift.de) başlar. Katılımcıların listesinden ve fuardaki yeni ürünlerden başlayarak seyahat ipuçlarına ve zaman çizelgelerine kadar mevcut tüm bilgileri sunar.

VFA Forum Interlift '23: Öne Çıkanlar

Bu yıl 40'tan fazla uluslararası uzmanın katılımıyla fuara eşlik eden forumun öne çıkanlarından biri de, Avrupa mevzuatındaki değişikliklere ilişkin katkıların yer aldığı, fuarın açılış gününe özel KOBİ özel etkinliğidir. Bu özel konu bloğu esas olarak standartlar, direktifler ve düzenlemelerdeki mevcut değişikliklerin etkilerini takip etmesi gereken sektördeki orta ölçekli şirketlere yöneliktir. CEN TC10'dan Esfandiar Gharibaan da yeni makine düzenlemesine ilişkin genel bir bakış sunacak. Sektörü giderek daha fazla meşgul eden dijitalleşme, yapay zeka ve siber güvenlik gibi güncel konular da farklı perspektiflerden incelenecek. VFA Forum Interlift programı yakında yayınlanacak.