07 Şubat 2021,MERİH ASANSÖR, SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİ VE İNOVASYON SİSTEMİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

MERİH ASANSÖR, SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİ VE İNOVASYON SİSTEMİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR

Asansör sektörünün öncü isimlerinden Merih Asansör, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sabancı Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı’na (INOSUIT) seçilen sayılı firmalar arasındaki yerini aldı. Merih, INOSUİT’e giren ilk asansör firması oldu.

Asansör sektörünün öncü isimlerinden Merih Asansör, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sabancı Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı’na (INOSUIT) seçilen sayılı firmalar arasındaki yerini aldı. Merih, INOSUIT’e giren ilk asansör firması oldu.

 

Merih Asansör, şirketlerin inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi amacını taşıyan INOSUIT’ten, 11 ay süresince belli bir yol haritasını takip edecek şekilde montörlük desteği alacak.

 

Merih, INOSUIT projesiyle katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler, hizmetler ve süreçlerle kanıtlanan bir iş yapış tarzı geliştirmek ve sürdürülebilir rekabeti geliştirmek için inovasyonla çizilen bir yol haritası geliştirecek.