07 Mart 2022,MKL Asansör fuarda yeni ürünlerini sergileyecek, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

MKL Asansör fuarda yeni ürünlerini sergileyecek

"10-13 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Asansör İstanbul Fuarı’nda firmaların bilgi, beceri ve ürünlerinin sergilediği bu büyük organizasyona MKL Asansör olarak biz de katılacağız." diyen MKL Asansör Genel Müdürü Kürşat Kılıç, MKL Asansör'ün; regülatör, fren, konsol, makine şasesi, paten bloğu gibi imalatların yanında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına kabin imalatına da başladığını belirtti. MKL Asansör'ün sektöre girdiği ilk günden bu zamana kadar asansör paket malzemesini başarılı bir şekilde hazırlamak suretiyle zamanında ve kaliteli ürün sergileyerek müşterilerine bu konfor alanını sunduğunu ifade eden Kürşat Kılıç, "Fuar, ferek müşteri portföyünü genişletmek potansiyel müşterilere ulaşmak için gerekse geri dönüşleri sağlıklı bir şekilde müşterilerimizden alabilmek için büyük bir fırsattır. Yüksek kalite ve donanımda üretilerek, hem termin süresini azaltmak hem de eksiksiz ürünlerimizi teslim etme noktasında hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olacaktır.

Fuarlar yeni ürünlerin sergilendiği ve insanın ufkunu açan, yenilenmesini sağlayan meydanlardır. Asansör İstanbul Fuarı’nda herkesin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yeni ürünleri değerli katılımcılara sunmayı hedeflemekteyiz.

İki dakikalık yolculuğunuzun konforu bizim için çok önemli." diye konuştu.