07 Şubat 2021,“AVRASYA ASANSÖR, YÜRÜYEN MERDİVEN SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI HEDEF BÜYÜTTÜ”, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

“AVRASYA ASANSÖR, YÜRÜYEN MERDİVEN SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI HEDEF BÜYÜTTÜ”

20-23 Mart 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de 4. kez kapılarını açacak olan Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı katılımcı, ziyaretçi ve metrekare olarak hedef yükseltti.

CNR Holding - İstanbul Fuarcılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erdem Taylanlı ile bir araya gelerek 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında CNR EXPO YEŞİLKÖY’de 4. kez kapılarını açacak olan Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı hakkında konuştuk.

Erdem Taylanlı 4. Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı için katılımcı, ziyaretçi ve metrekare olarak hedef büyüttüklerini söyledi.

 “3. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’nda, 32 bin 922 sektör profesyonelini ağırladık”

Alanında Avrasya’nın en büyük fuarlarından olan Asansör Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve KOSGEB’in desteğiyle CNR Expo Yeşilköyde düzenleniyor.

 

2017 yılında 3.’sünü organize ettikleri fuarda 32 bin 922 sektör profesyonelini ağırladıklarını kaydeden Edem Taylalı, “Fuarımızın 3.’sünü, 1 milyar dolar büyüklüğe sahip olan Türk asansör sektörünü bir çatı altında toplayarak toplamda 25 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirdik.” dedi.

 

“3 bin civarında firmanın faaliyet gösterdiği Türk asansör sektörünün en büyük buluşması Avrasya Asansör Fuarı, yerli üretimde gelinen noktanın gözler önüne serildiği bir platform olarak öne çıktı.” diyen Taylanlı, aralarında Almanya, İspanya, Bulgaristan, Brezilya, Meksika, İran, Mısır, Katar, Cezayir, Fas, Ukrayna, Gürcistan, Pakistan’ın da bulunduğu 30 ülkeden gelen alım heyetlerinin katılımcı firmalarla görüşmeler yaparak iş bağlantıları kurduğunu aktardı.

 

-Başarılı bir fuarın ardından hedefimizi büyüttük

CNR Holding - İstanbul Fuarcılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erdem Taylanlı 2017 yılında başarı ile gerçekleştirdikleri Avrasya Asansör Fuarı’nda 2019 yılı için hedef büyütüklerini ve fuarı 30 bin metrekarelik bir alanda yapmayı hedeflediklerini belirttti.  Taylanlı sözlerine şöyle devam etti; “20-23 Mart 2019 tarihleri arasında 4. kez kapılarını açacak olan Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı için gerek katılımcı ve ziyaretçi sayıları gerekse toplam metrekare olarak hedeflerimizi büyüttük.

 

Fuarımızın daha da başarılı olması ve Türk asansör sektörüne katkılarının daha da artması adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Amacımız Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı’nı Türkiye’nin sektördeki lider fuarı yapmak. Bu sebeple fuarımızın alt yapısını güçlendirmek adına çalışmalar yürütüyoruz. Üzerinde önemle durduğumuz bu çalışmalardan biri kurmuş olduğumuz ‘Call Center’.

 

Ar-ge birimimizde bulunan data departmanımız ile sıkı bir çalışma yürüten ‘Call Center’ ekibimiz hem yurt içinde hem de yurt dışında data ve iletişim çalışmaları yürütüyor.

 

Yaptığımız bu çalışmalar ile dünya genelinde ve Türkiye’de sektörün röntgenini çektik diyebilirim. Sektörümüzdeki alıcıların tespiti, potansiyel katılımcılar, sektörün eğilimleri gibi daha birçok konu ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde araştırılıyor ve fuarımız ile irtibatlandırılıyor.

 

Fuarımızı ziyaret etmlerini hedeflediğimiz ülke ve bölge bazlı alım heyetleri ile ilgili de çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmaların hepsi Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı’nın mutfak kısmı. Mutfaktaki hazırlıklarımız neredeyse tamamlandı.

 

Şimdi de sahalardaki çalışmalarımıza hız veriyoruz. Satış ekibimizi güçlendirerek başladığımız saha çalışmalarımızla 2019 yılında 4.’sünü düzenleyeceğimiz fuarımızı toplam 30 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ben bu hedefimize çok rahat bir şekilde ulaşacağımıza inanıyorum. Elimizdeki veriler de beni bu konuda destekliyor.

 

Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı düzenlenmeye başladığı ilk yıldan bu yana Türk asansör sektörünün de desteği ile ayakları üzerinde durdu ve kendini ispatladı. Bundan sonraki yııllarda da yine sektörümüzün desteğiyle fuarımızı hem dünyada hem de Türkiye’de lider konuma taşıyacağımızdan eminim.

 

Son olarak derginiz aracılığı ile bizlere inanarak desteklerini esirgemeyen tüm sektör paydaşlarına, özel olarak da ilk fuarımızdan bu yana desteği ile hep yanımızda olan Asansör Vizyon Dergisi’ne teşekkürlerimi sunmak istiyorum.”