11 Ocak 2023,HEDEFSAN, Fas'ta eğitim  programı düzenledi, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

HEDEFSAN, Fas'ta eğitim programı düzenledi

Geliştirdiği asansör teknolojileriyle sektörün öncü firmalarından olan HEDEFSAN, Ar-Ge, teknik destek ve dış ticaret ekibiyle birlikte 19-23 Eylül 2022 tarihleri arasında Fas’taki iş ortaklarına ve tedarikçilere yönelik bir eğitim programı gerçekleştirdi.  Konu hakkında bilgi aldığımız HEDEFSAN Genel Müdürü Tayyip Baran, "Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, iş ortaklarına ve kullanıcılara daha iyi bir hizmet deneyimi sunmak amacıyla satış sonrası süreçlerde de onların yanında olarak memnuniyeti daima maksimum düzeyde tutma çabası içindedir. Amacımız, iş ortaklarımızın ve kullanıcıların ihtiyaçlarını kavramak ve teknolojik yenilikler aracılığıyla inovatif çözümler sunabilmektir.

Ar-Ge ve teknik destek ekibiyle birlikte yurt içi ve yurt dışındaki çalışma partnerlerine satış sonrası uzaktan ve yerinde çözüm desteği sunmaya önem veren HEDEFSAN; Ar-Ge, teknik destek ve dış ticaret ekibiyle birlikte 19-23 Eylül 2022 tarihleri arasında Fas’taki iş ortaklarına ve tedarikçilere bir ziyaret programı gerçekleştirdi. Fas’taki en büyük iş ortağımız olan Azur Ascenseur öncülüğünde düzenlenen eğitim programına 25 farklı firmayı temsil eden 75 sektör profesyoneli katıldı. Bu programda ürünlerimizin yazılım güncellemeleri, kullanım kolaylıkları ve parametre ayarları konusunda bilgiler paylaşıldı. 

HEDEFSAN olarak iş ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin görüş önerilerini daima önemsiyoruz. Katılımcılardan aldığımız istek ve önerileri Ar-Ge ve teknik destek ekibimizle değerlendirerek ürünlerimizi ihtiyaçlara uygun olarak tasarlamak ve geliştirmek için büyük çaba sarf ediyoruz.

Fas ziyaretimizde farklı şehirlerde bulunan tedarikçilerimizin sorunlarını yerinde çözmek ve teknik bilgi paylaşımında bulunmak için çok sayıda ziyaretlerde bulunduk. Bu yerinde çözüm faaliyetleri ve ziyaretlerimiz iş ortaklarımızın bize duydukları güveni perçinlemiştir. Satış öncesi ve sonrasında destekte bulunmak HEDEFSAN’ın benimsediği en önemli iş etiğidir. Benimsediğimiz bu felsefe bizi uluslararası rekabette her zaman bir adım önde tutmaktadır.

Ulusal ve uluslararası pazarda iş ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin güncel ihtiyaçlarına cevap verebilmek için onların istek ve önerilerini de göz önünde bulundurarak Ar-Ge, teknik destek ve satış ekibimizle birlikte inovasyon faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz ve bunu yükselişin püf noktası olarak görüyoruz." diye konuştu.