07 Mart 2022,İla Lift:

İla Lift: "Sürpriz bir ürünümüz olacak"

10-13 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Asansör İstanbul Fuarı'nda tip onay belgesi olan bir asansör, karşı ağırlıksız ev ve engelli asansörü, yemek asansörü ve İtalya ile ortaklıklarının meyvesi olan yeni iki ürünü de ilk kez sergileyeceklerini ifade eden İstanbul İla Asansör İş Geliştirme Müdürü Cem Kapukaya, "Bunların yanı sıra Türkiye distribütörü olduğumuz GEM, Hepu Power ve Canny firmalarına ait ürünlerimizi de fuardaki standımızda ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız. Fuarda sürpriz bir ürünümüz olacak. Malum, fuarlar yeniliklerin sergilendiği en güzel yerlerdendir. Ayrıca, daha önce örnekleri çokça bulunan ama kendi tarzımızla sunacağımız bir asansörümüz olacak." dedi.

Asansör İstanbul Fuarı'nda ihracatlarını arttırmak adına yeni pazarlar ve müşteriler bulmayı hedeflediklerini ifade eden Cem Kapukaya bununla birlikte, mevcut müşterilerini ağırlamanın da asli görevleri olacağını söyledi.

Kapukaya, "Seyahatlerin kısıtlandığı bu dönemde, bizi bir araya getiren bu faaliyetler her dönemden daha kıymetli hale gelmiştir.

Önümüzdeki Nisan ayında Almanya'nın Augsburg şehrinde düzenlenen Interlift fuarına da ziyaretçi olarak katılacağız." dedi.