07 Şubat 2021,MERİH “AVRASYA ASANSÖR FUARI” ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYOR, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

MERİH “AVRASYA ASANSÖR FUARI” ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYOR

Merih Asansör, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Asansör Fuarı'nda misafirlerini ağırlayacak. Bu yıl 4. kez kapılarını açacak olan fuarda Merih Asansör, hall 6/G08 numaralı stantta ziyaretçileriyle buluşacak.


Dünya asansör sektörünün öncülerini bir araya getirecek olan Avrasya Asansör Fuarı’nda yer alan Merih Asansör, çalışmalarına hızla devam ediyor. Fuar süresince CNR EXPO’da Hall 6/G08 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak olan Merih, yenilikçi ürünlerini “sanat, tasarım ve teknoloji” kapsamında sergileyecek.

Fuara yoğun bir şekilde hazırlanan Merih, asansör teknolojisindeki güncel bilgileri, inovatif ürünlerini ve sektördeki deneyimlerini, katılımcılar ve ziyaretçiler ile paylaşacak.

 

Avrasya Asansör Fuarı'nın Türk asansör ve yürüyen merdiven sanayinin Avrasya’daki en büyük Asansör fuarlarından biri olduğunun altını çizen Merih Asansör Genel Müdürü Ahmet Atik fuar ile ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi.

“Avrasya Asansör Fuarı sektör içerisinde yer alan tüm paydaşları bir araya getiren ve asansör sektörüne yenilik katan bir organizasyon. Merih Asansör olarak, Avrasya Asansör Fuarı’nı sonuna kadar destekliyoruz. 2014 yılında başlayan ve bu yıl ile birlikte dördüncüsü düzenlenecek olan fuar, sektörün yeniliklere olan istikrarını gösteriyor. Merih Asansör olarak biz de bu yıl daha önce karşılaşamadığımız, dokunamadığımız insanlara dokunmak, sektöre kazandırdığımız yenilikçi ürünlerimizi tanıtmak istiyoruz.”