06 Mayıs 2022,Mutlusan Akademi Şanlıurfa’da!, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

Mutlusan Akademi Şanlıurfa’da!

Mutlusan’ın ürünlerinin tanıtımını yaptığı ve kullanım alanlarına ilişkin teknik bilgileri aktardığı Mutlusan Akademi toplantısı bu sefer Şanlıurfa’da gerçekleşti. Bölgedeki anahtar priz bayisi olan Emre Ferhat Aydınlatma ile bir araya gelen Mutlusan, düzenlemiş olduğu toplantı katılımcıların yoğun ilgisini gördü. 

Uzun bir zamandır bölgede organize edilmeyi bekleyen Mutlusan Akademi toplantısı, 25 Mart 2022 tarihinde 300 kişinin katılımıyla güzel bir restoranda gerçekleşti. 

Açılış konuşmasını Emre Ferhat Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gezergül tarafından yapılarak toplantıya başlanıldı. Karşılama konuşmasını ve iyi dilek temennilerini aktaran Sayın Gezergül; sözü, Mutlusan Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz’a bıraktı.  

Yılmaz, katılımcılara; Mutlusan tarihçesinden, firma gelişiminden ve ileriye yönelik hedeflerinden bahsederek firmaya dair genel bilgileri aktardı. Bölge için özel çalışmalar sürdürüleceğinin altını çizen Yılmaz, ilerleyen dönemlerde iş ortağı olan Emre Ferhat Aydınlatma ile birlikte çok özel işlere imza atılacağını vurguladı. Zeynel Yılmaz’ın ardından ürünlerin kullanım alanlarını, teknik özelliklerini ve detaylarını anlatmak üzere mikrofonu Mutlusan Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin teslim aldı. 

Nurdoğan Büyükkeskin tarafından hazırlanan ve aktarılan sunumda Mutlusan anahtar-priz grubu, tesisat ürünleri, pano ve otomasyon ürün grupları detaylı bir şekilde anlatıldı. Ürünlerin teknik özelliklerine değinirken bir yandan da kullanım alanlarında kolaylık sağlayacak farklılıklardan bahsedildi.  

Ürün yelpazesini her yıl daha da büyüten Mutlusan, bu yıl satışını planladığı yeni modüler sistem ve tekli şok korumalı priz hakkında duyuru ve detaylı bilgilendirmeyi toplantıda gerçekleştirdi. 

Keyifle geçirilen yemeği ve toplantıyı daha da anlamlı kılmak adına Mutlusan tarafından saha çalışmalarına yardımcı ekipmanları içeren özel bir kampanyanın da duyurusu yapıldı. 

Mutlusan Akademi, Türkiye’nin her noktasında eğitimlerine devam edip,  güzel anılar biriktirerek başarılı toplantılara imza atmaya devam ediyor.