07 Şubat 2021,Odem Civata, Metal Bağlantı Elemanları Temin ve Tedarikinde Çözüm Ortaklığı Sağlıyor, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

Odem Civata, Metal Bağlantı Elemanları Temin ve Tedarikinde Çözüm Ortaklığı Sağlıyor

2004 yılından bugüne metal bağlantı elemanları sektörüne gönül vermiş ve işini titizlikle yapan, bu hizmetlerini ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile taçlandıran Odem Civata, yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerde bulunan farklı imalat sektörlerine metal bağlantı elemanları temin ve tedariki konusunda çözüm ortağı olmayı amaçlıyor.

Odem Civata; imalat, satış veya montaj firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda, yine bu firmaların kendi logo, antet ve kurumsal bilgilerine bağlı kalarak komple bağlantı elemanlarını, koli ve iç paketlemesini de yaparak; firma adresine, ya da müşterilerinin diledikleri adreslere hızlı ve güvenli bir şekilde sevk ediyor. Odem Civata, alternatif bağlantı elemanları üretiminde teknik çizim veya numuneye bağlı kalınarak özel imalat ve otomat işlerini yapıyor. Odem Civata aynı zamanda tedarikini yaptığı bağlantı elemanları için kalite raporları sunarak, kalite kontrol işlerini de kolaylaştırıyor.

 

Çalışmış olduğu firmaların toplu bağlantı elemanı tedarikini yaparak kendi fabrikası bünyesinde bu ürünlerin ayrıştırılması, birleştirilmesi, her üretim kalemi için sayılarak sevk edilmesi ve buna benzer zaman ve para külfetinden müşterilerinin kurtulmaları konusunda hizmet veren Odem Civata, müşterilerinin kurumsal antet-logo veya benzeri amblemleri ile iç paket, koli ve palet etiketlemesini yaparak tam kurumsal satışını sağlıyor. Farklı farklı tedarik kanallarından temin edilmiş olan ve herhangi bir standartta gelmediği için fabrika içinde tekrar elden geçirilme zorunluluğu olan ürünleri belirlenen adet ve paket içi takımlar yaparak sunan Odem Civata firmaların bu alanlarda çözüm ortağı oluyor.

 

Odem Civata, son teknoloji sayım ve paketleme otomasyon hattı ile sorunsuz, tam adetlerde, poşet üzerine termotransfer etiketleme, kare kod veya barkotlu ve günlük yüksek adetli paketleme kapasitesi ile hizmetlerine devam ediyor.