07 Mart 2022,Sanel Asansör:

Sanel Asansör: "Fuarda kuyu dibi ve son kat mesafelerinin minimumda olduğu bir asansör tipi tanıtmayı düşünüyoruz."

"Sanel Asansör olarak 2021 yılında mevcut alt yapımızda ürettiğimiz çeşitli asansör sistemlerini tipleştirme çalışmamızı tamamladık. Asansör İstanbul Fuarı'nda da kuyu dibi ve son kat mesafelerinin minimumda olduğu bir tipimizi tanıtmayı düşünüyoruz." diyen Sanel Asansör Kurucu Ortağı Elektrik ve Elektronik Mühendisi Mustafa Nafiz Çavdar, bu yıl bir diğer markaları olan "SNEIDER" markasını ve ürünlerini de ön plana çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti. 

32 Led ve 40 Ledli seçenekleriyle geliştirdikleri "Asansör Boy Fotoseli", tüm asansör kuyularına ve Arkel ürünleri ile uyumlu çalışan "Hazır Tesisat Çözümleri" ve son olarak da "Dişlisiz Motorları" bu yıl satışa hazır hale getirdiklerini kaydeden Mustafa Nafiz Çavdar, "Bunun yanı sıra yine Arkel ürünleri ile uyumlu çalışan kat-kabin display ve butonlarımız, manyetik şalterler, otomatik asansör kapıları, hidrolik karkaslar ve daha pek çok ürünümüzü de fuarda ziyaretçilerimize sunacağız.

Pandemi nedeniyle son iki yılda karşılıklı görüşemediğimiz misafirlerimiz ile görüşebileceğimiz için heyecanlıyız." dedi.