07 Şubat 2021,YURT DIŞI SATIŞLARIMIZI MARS ELEVATOR İLE GÜÇLENDRECEĞİZ, Asansor Vizyon Dergisi, Asansör Adına tüm Aradıklarınız Bu Sitede

YURT DIŞI SATIŞLARIMIZI MARS ELEVATOR İLE GÜÇLENDRECEĞİZ

Her zaman büyüme vizyonuna sahip olduklarının altını çizen Ahmet Atik, “MARS Elevator” markası ile yurt dışı satışlarına hız vereceklerini kaydetti. Atik, ihracat faaliyetleri ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“16 yıldır ihracat yapan bir firmayız. Şu an aktif olarak 60 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ürünlerimizi başta Ortadoğu olmak üzere; Avrupa, Asya, Afrika ve Rusya gibi dünyanın birçok noktasına ulaştırıyoruz. Katıldığımız fuarlar, gelişen teknoloji ve ürettiğimiz kaliteli ürünler sayesinde ihracat yaptığımız ülke sayısı sürekli artmaya devam ediyor. Yurt dışı pazarını büyüterek, yerli malını en iyi şekilde temsil etme gayreti içindeyiz. İhracat yaptığımız ülkeler içinde Ortadoğu ve Avrupa’da Merih’i bilinen ve öncelikle tercih edilen marka haline getirdik.

Asansör aksamlarında en çok ürettiğimiz kapı ve kabinin dışında komple asansör sistemleri ihracatı için ‘MARS Elevator’ ile dış ticarete ve komple asansör satışımıza hız vereceğiz. Böylelikle, asansör sektörü içinde üretmediğimiz ya da Türkiye’de üretilemeyen ve yurt dışından satın alınan malzemeleri ürün gamımıza katarak hem sektörümüzün ve ülkemizin gelişimine hem de firmamızın büyümesine katkı sağlamış olacağız.”